Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lipca 2017
  • 17 lipca 2017
  • wyświetleń: 12748

[ZDJĘCIA] Nocne harce wandali na Osiedlu Słonecznym

W niedzielę około godziny 23:00, mieszkańców ulic Siemiradzkiego i Michałowicza obudziły niepokojące odgłosy. Kilku młodych mężczyzn, niszczyło wszystko co stanęło im na drodze.

Demolka na os. Słonecznym
fot. bielsko.info


Z informacji jakie dotarły do naszego portalu, od zaniepokojonych mieszkańców os. Słonecznego w Bielsku-Białej wynika, że czterech mężczyzn w kapturach niszczyło stojące przy drodze kosze. Uszkodzone miały zostać również samochody. Rzekomo sprawcy mieli rzucać butelkami i petardami. Na miejscu po kilku minutach pojawił się pierwszy nieoznakowany radiowóz policyjny. Za nim kolejne. Mimo trwającej kilkanaście minut penetracji osiedla i okolicy, nie udało się namierzyć sprawców. Prawdopodobnie weszli do któregoś z budynków.

Funkcjonariusze wstępnie sprawdzili stojące w okolicy samochody. Nie znaleziono widocznych uszkodzeń na pojazdach. Na miejsce została wezwana ekipa sprzątająca, która ma uprzątnąć wywrócone kosze do selektywnej zbiórki odpadów. Świadków, którzy mogą pomóc w tej sprawie, prosimy w imieniu policjantów o kontakt z numerem alarmowym 997.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.