Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 lipca 2017
  • wyświetleń: 3665

Mężczyzna zasłabł w zadymionej altanie, uratowali go strażnicy

Zdecydowana postawa strażników miejskich zadecydowała o uratowaniu życia mężczyźnie, który zasłabł w altanie w rejonie ulic Filarowej i Błotnej w Bielsku-Białej.

Do zdarzenia doszło w minioną środę około godziny 20.40. Wówczas dyżurny Straży Miejskiej w Bielsku-Białej otrzymał informację, że w rejonie ulic Filarowej/Błotnej prawdopodobnie spalane są odpady.

Po przybyciu na miejsce strażnicy dostrzegli altanę, z której wydobywały się kłęby dymu. Mając podejrzenie, że wewnątrz może znajdować się człowiek, strażnicy postanowili interweniować jeszcze przed przyjazdem strażaków.

W obawie o ludzkie życie, mimo braku specjalistycznego sprzętu, wkroczyli do akcji. Wejście do altany było utrudnione ze względu na bardzo silne zadymienie. Funkcjonariusze weszli do środka i w pomieszczeniu odnaleźli półprzytomnego mężczyznę. Natychmiast wyprowadzili go na zewnątrz i udzielili mu pierwszej pomocy.

Mężczyzna został następnie przekazany załodze karetki pogotowia.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.