Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lipca 2017
  • wyświetleń: 8900

[ZDJĘCIA] Przewrócili Malucha na bok i uszkodzili trzy inne samochody

W czwartek około godziny 23.00 policjanci z II Komisariatu Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 20-letniego wandala, który wraz z dwoma kolegami dopuścił się uszkodzenia mienia na osiedlu Karpackim.

Wandale uszkodzili samochody na os. Beskidzkim - 06.07.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Informacje przekazane przez świadka przyczyniły się do zatrzymania 20-letniego wandala, który wraz z dwoma kolegami na parkingu przy ulicy Morskie Oko uszkodził cztery samochody osobowe.

- Sprawcy najpierw przewrócili Fiata 126p na bok. "Maluch" uszkodził zaparkowanego obok Volkswagena Golfa. Mężczyźni skopali jeszcze dwa inne samochody - Fiata Seicento i Peugeota 206. Przewrócili także kontener na odzież - relacjonuje nadkomisarz Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

zatrzymanie, wandal
Zatrzymany 20-latek · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci z II Komisariatu Policji, dzięki informacjom przekazanym przez świadka, zatrzymali 20-letniego wandala. Był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat.

Policja ustala tożsamość dwóch pozostałych sprawców.

ab, sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.