Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 lipca 2017
  • wyświetleń: 4101

Wykorzystali nieuwagę personelu i ukradli elektronarzędzia ze sklepu

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzieże sklepowe. Śledczy odzyskali też skradzione przez nich elektronarzędzia. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło w miniony weekend w jednym z bielskich marketów budowlanych przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Sprawcy wykorzystali nieuwagę personelu. Jeden z nich skradł baterie do wkrętarek o wartości blisko tysiąca zł. Łupem drugiego padła wkrętarko - wiertarka warta ponad 500 zł.

Policjanci przejrzeli zapisy sklepowego monitoringu i szybko ustalili, że związek z tymi kradzieżami mogą mieć dwaj mieszkańcy powiatu bielskiego w wieku 25 i 53 lat. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. W czasie przeszukania ich mieszkań śledczy odnaleźli i zabezpieczyli skradzione przedmioty. Zatrzymani są już po zarzutach. Za kradzieże grozi im teraz do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.