Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 lipca 2017
  • wyświetleń: 8036

Rusza kolejna edycja koncertów przy galerii handlowej. Na początek Sarsa

Za nami:

7 lipca na Placu Bolka i Lolka przed Galerią SFERA II zostanie zainaugurowana VIII edycja Letniej Sceny Sfery. Festiwal, który na stałe wpisał się w kalendarz aktywności mieszkańców Bielska i regionu oraz odwiedzających latem Podbeskidzie turystów.

Letnia scena Sfery
Rusza cykl Letnia Scena Sfery · fot. Sfera


Wśród tegorocznych gwiazd m.in.: Sarsa, L.U.C & Rebel Babel, Mesajah, Juliusz Kamil, Lumines, Kapela Hanki Wójciak czy Rey Ceballo & Tripulacion Cubana. A na zakończenie wakacji koncert z dobrze wszystkim znanymi szlagierami - na scenie wystąpi legenda polskiej muzyki - zespół Raz Dwa Trzy.

Plac Bolka i Lolka przy galerii SFERA, już od 8 lat w każdy piątek wakacji staje się muzycznym sercem Bielska-Białej. Bezpłatne, rozpoczynające się zawsze o 19.30, koncerty zarówno młodych, przebojem zdobywającym rynek show - biznesu gwiazd, jak i dobrze znanych i wyczekiwanych muzyków są świetnym początkiem każdego wakacyjnego weekendu. Do tej pory w ramach spotkań z muzyką w Sferze zaprezentowali się między innymi: Voo Voo, Maciej Maleńczuk, Kasia Kowalska, Elektryczne Gitary, Kapela ze Wsi Warszawa, Jose Torres czy Mezo.

sarsa
Sarsa · fot. sarsa.com.pl


Tegoroczną edycję, 7 lipca, rozpocznie popowa piosenkarka Sarsa. Tydzień później (14.07) na scenie zobaczymy niepowtarzalną Kapelę Hanki Wójciak, która w folkowo - popowym stylu zabierze nas w orientalne i celtyckie rejony muzyki, połączone z polskimi motywami ludowymi. Lipiec zakończymy występami popowo-rockowych artystów z Lumines (21.07) oraz niezwykłym muzycznym romansem L.U.C z Rebel Babel, która stanowi platformę̨ spotkań muzyków, tekściarzy i kompozytorów z różnych regionów Europy.Sierpień zaczniemy od latynoskich rytmów, dobrze znanych z poprzednich edycji - Reya Ceballo & Tripulacion Cubana (04.08). Następnie w rytmie reggae swoją najnowszą płytę na Letniej Scenie Sfery będzie promował Mesajah (11.08), znany m.in. z duetów z Kamilem Bednarkiem.

W połowie sierpnia do Bielska-Białej zawita Juliusz Kamil - finalista The Voice of Poland, The Voice of Switzerland i Must Be The Music - Tylko Muzyka. Na zakończenie wakacji 25 sierpnia Galeria SFERA zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Raz Dwa Trzy.

letnia scena sfery

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.