Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lipca 2017
  • wyświetleń: 8695

Projekt przebudowy ulicy Warszawskiej droższy niż zakładano

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej opublikował oferty, które wpłynęły w ramach przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy ulicy Warszawskiej wraz z budową nowego węzła drogowego Warszawska - Mazańcowicka.

Węzeł ulicy Warszawskiej z ulicą Mazańcowicką · fot. bielsko.info


Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza dotyczy zaprojektowania przebudowy ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej na odcinku od ulicy Piastowskiej do węzła Komorowice.

Druga część zamówienia dotyczy wykonania pełnozakresowej, pełnobranżowej i kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy węzła drogowego na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z ulicą Mazańcowicką w Bielsku-Białej oraz wykonania dokumentacji projektowej remontu ulicy Warszawskiej na odcinku od projektowanego węzła do granicy miasta.

Węzeł ulicy Warszawskiej z ulicą Mazańcowicką
Węzeł ulicy Warszawskiej z ulicą Mazańcowicką · fot. bielsko.info


20 czerwca w siedzibie MZD dokonano otwarcia ofert. Na część pierwszą, czyli zaprojektowanie rozbudowy ulicy Warszawskiej od ulicy Piastowskiej do węzła Komorowice, wpłynęły trzy oferty: Mosty Katowice Sp. z o.o. z Katowic - 738 tys. zł, Wrocławskie Biuro Projektów Drosystem Sp. z o.o. - 1 mln 889 tys. zł, Ivia S.A. z Katowic - 734 tys. zł.

Na drugą część zadania wypłynęły cztery oferty: Trakt Sp. z o.o. z Katowic - 1 mln 825 tys. zł, Mosty Katowice Sp. z o.o. z Katowic - 2 mln 706 tys. zł, Wrocławskie Biuro Projektów Drosystem Sp. z o.o. - 1 mln 638 tys. zł, Ivia S.A. z Katowic - 738 tys. zł.

W obu przypadkach najniższą ofertę złożyła spółka Ivia z Katowic. Przed otwarciem ofert MZD ogłosił kwoty, jakie zamierza przeznaczyć na sfinalizowanie zamówienia (brutto): zadanie nr 1 - 327 tys. zł, zadanie nr 2 - 993 tys. zł.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.