Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lipca 2017
  • wyświetleń: 5164

Wojciech Chuchała najlepszym Polakiem podczas Rajdu Polski

Kierowca rajdowy z Bielska-Białej zajął najwyższe miejsce spośród polskich załóg, które wzięły udział w Rajdzie Polskim. Wojtek "Siemanko" Chuchała razem z Sebastianem Rozwadowskim zajęli także wysokie 6. miejsce w klasie WRC 2.

chuchała
Wojciech Chuchała najlepszym Polakiem podczas Rajdu Polski · fot. FF-Sport


Wojciech Chuchała zajął 19. miejsce w Rajdzie Polski, który od 2014 roku jest rundą Mistrzostw Świata WRC. Kierowca pochodzący z Bielska-Białej startował razem z pilotem Sebastianem Rozwadowskim Fordem Fiestą R5.

- Jak na pierwsze przetarcie w WRC jest naprawdę ok. Po wczorajszych problemach ze wspomaganiem dzisiaj czuję to, co naprawdę znaczy mieć zakwasy w rękach. Mega cieszy fakt z potencjału naszego tempa i skuteczności w tak trudnych warunkach. O to właśnie chodzi w rajdach WRC - skomentował "Siemanko" na profilu społecznościowym.

Loading...


Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Wojtkiem Chuchałą, który nagraliśmy cztery lata temu, czyli jeszcze przed największymi sukcesami utalentowanego kierowcy rajdowego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.