Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lipca 2017
  • wyświetleń: 8739

Burmistrz Żywca apeluje o utworzenie woj. podbeskidzkiego

Antoni Szlagor zaapelował do posłów Prawa i Sprawiedliwości z okręgu nr 27 o rozpoczęcie dyskusji na temat nowego podziału administracyjnego. Burmistrz Żywca poinformował na Facebooku, że powinno powstać województwo podbeskidzkie.

antoni szlagor
Burmistrz Żywca - Antoni Szlagor · fot. facebook.com/a.szlagor


Burmistrz Żywca na swojej oficjalnej stronie na portalu społecznościowym zamieścił wpis odnoszący się do zapowiadanych przez koalicję rządzącą zmian w podziale administracyjnym kraju.

- Chciałbym niniejszym zaproponować, aby do dyskusji na temat nowego podziału administracyjnego włączyć temat powstania województwa podbeskidzkiego. Wszyscy pamiętamy województwo bielskie, pomimo licznych protestów zostało ono zlikwidowane przy ostatniej reformie administracyjnej. Moim zdaniem, wbrew logice - poinformował Antoni Szlagor.

Loading...


Gospodarz Żywca zaapelował do posłów PiS z okręgu nr 27 o dyskusję na temat nowego podziału administracyjnego. - Wymagają tego czasy i sytuacja - dodał Antoni Szlagor.

Jeszcze przed wyborami parlamentarnymi politycy Prawa i Sprawiedliwości zapowiadali utworzenie trzech nowych województw: warszawskiego, środkowopomorskiego oraz częstochowskiego. W ostatnim czasie mówi się także o kolejnym - bialsko-siedleckim.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.