bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2017
  • wyświetleń: 8522

Parlamentarzyści PiS-u organizują wyjazd na powitanie prezydenta USA

6 lipca prezydent Stanów Zjednoczonych przyjedzie do Polski. Wiceminister Stanisław Szwed i poseł Grzegorz Puda organizują bezpłatny wyjazd do Warszawy na powitanie Donalda Trumpa.

poseł puda, poseł szwed
Parlamentarzyści PiS-u organizują wyjazd na powitanie prezydenta USA · fot. bielsko.info


- Ta wizyta przejdzie do historii! Tuż przed spotkaniem z największymi graczami, Prezydent Trump odwiedzi Polskę! Bez szumnych zapowiedzi, bez zbędnego protokołu - zwyczajnie - na nasze zaproszenie. Pokażmy Donaldowi polską gościnność. Przyjdź na Krakowskie Przedmieście, przynieś flagę Polski, przynieś flagę USA, zaproś przyjaciół - czytamy na stronie wydarzenia "Welcome Mr. President! Powitanie Prezydenta Trumpa".

Na powitaniu nie zabraknie również mieszkańców naszego miasta. Wiceminister Stanisław Szwed oraz poseł Grzegorz Puda organizują bezpłatny wyjazd do Warszawy. Szczegóły pod numerami tel. 33 821 71 62 504 946 909 oraz w biurach poselskich Stanisława Szweda i Grzegorza Pudy.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.