bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2017
  • wyświetleń: 32853

[ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek na al. Andersa, nie żyje motocyklista

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło około godziny 14:40 na al. Andersa w rejonie skrzyżowania z drogą S-52.

Tragiczny finał zderzenia dwóch motocyklistów na al. Andersa · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wstępnie wiadomo, doszło do zderzenia dwóch motocyklistów, którzy poruszali się al. Andersa w stronę Mazańcowic. Prawdopodobnie czerwony motocykl skręcał w lewo i w tym momencie był wyprzedzany przez srebrny motocykl. Doszło do zderzenia w wyniku, którego kierowca srebrnego motocykla uderzył w latarnię po środku pasa zieleni. Reanimacja prowadzona przez świadków, a następnie załogę pogotowia ratunkowego nie przyniosła efektów. Funkcje życiowe 36-letniego mężczyzny nie powróciły. Kierowca czerwonego motocykla trafił do szpitala. W chwili odjazdu karetki był przytomny.

Na miejscu pracują policjanci z bielskiej drogówki, prokuratura i straż pożarna. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Aleja Andersa jest całkowicie nieprzejezdna w stronę Mazańcowic. Są bardzo duże utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godziny 18:00.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj