bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2017
  • 12 lipca 2017
  • wyświetleń: 39659

[ZDJĘCIA i WIDEO] Oto Maluch dla Toma Hanksa!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

W niedzielę, 9 czerwca oficjalne odsłonięto Malucha, którego z inicjatywy Moniki Jaskólskiej, Bielsko-Biała przygotowała dla Toma Hanksa. Zobaczcie jak wygląda pojazd, który jeszcze w tym roku trafi do rąk jednego z najwybitniejszych aktorów naszych czasów!

Maluch dla Toma Hanksa - 09.07.2017 · fot. Oskar Piecuch / bielsko.info


Ufundowany przez Rafała Sonika Fiat, który do Bielska-Białej przyjechał aż z Suwałk, potem znalazł się obecnie w rękach fachowców z Carlex Desgin. Wcześniej BB Oldtimer Garage przygotował samochód do jazdy, przeprowadzając gruntowny remont oraz montując pod tylną klapą silnik, ofiarowany przez firmę FIAT Polska. Wszystkie detale wraz z kolorem nadwozia utrzymywane były do końca w tajemnicy. Wszystko po to, by odsłonięcie zaplanowane na 9 lipca było rzeczywiście wyczekiwanym momentem i wielką niespodzianką.

Tak też się stało. Wyjątkowy Fiat 126p ujrzał światło dzienne w dzień urodzin swojego nowego właściciela. Dlatego Bielsko-Biała, wraz z pomysłodawczynią akcji Moniką Jaskólską oraz Rafałem Sonikiem postanowili nadać temu wydarzeniu odpowiednią rangę. Od 10.00 przed Centrum Handlowym Gemini Park trwał rodziny piknik charytatywny oraz targi "Made in Bielsko", z których cały dochód będzie przeznaczony na pomoc oddziałowi psychiatrii Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Loading...


Na uczestników czekały koncerty zespołów grające covery z lat 80', a także konkursy wiedzy o Maluchu, czy zawody polegające na naśladowaniu dźwięków uruchamianego samochodu. Najmłodsi mogli wykazać się artystyczne i kulinarnie, zdobiąc ciasteczka w kształcie fiacika. W planie były również przeróżne konkurencje i zabawy "maluchowe", nawiązujące do czasów, kiedy był to rodzinny samochód, przemierzający Polskę wzdłuż i wszerz. Każdy Fiat 126p, który tego dnia przyjedzie pod Gemini Park w Bielsku-Białej mógł dodatkowo liczyć na specjalne, honorowe miejsce parkingowe. Chętnych właścicieli Maluchów nie brakowało.

Loading...


Każdy mógł także dołączyć do zbiórki na szpital pediatryczny. Poza specjalnie przygotowaną skarbonką, na miejscu znalazła się „foto budka”, w której po przekazaniu drobnego datku było można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na tej samej zasadzie można było zrobić sobie zdjęcie z Maluchem lub podpisać się na pokrowcu, który okryje go na czas podróży przez ocean do słonecznego Los Angeles.

maluch
Maluch dla Toma Hanksa · fot. materiały prasowe

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj