bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 17 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6708

[ZDJĘCIA] Sukcesy sportowe policjanta z Wydziału Prewencji KMP

Policjanci z uwagi na wykonywany zawód na co dzień muszą dbać o swoją kondycję i wysoką sprawność fizyczną, jednak dla asp. Dawida Stwory z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku - Białej sport to pasja, którą realizuje nie tylko w czasie wolnym od służby, ale również godnie i z sukcesami reprezentując bielską Policję na licznych zawodach. 11 czerwca po raz kolejny znalazł się na podium.

Sukcesy sportowe asp. Dawida Stwory z Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej · fot. archiwum prywatne


W minioną niedzielę w Mietkowie koło Wrocławia pod patronatem Komendanta Głównego Policji odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie, które obejmowały pływanie na dystansie 950 m, jazdę na rowerze na dystansie 45 km oraz bieg na dystansie 10,5 km. W zawodach wzięło udział około 550 uczestników, nie tylko policjantów, ale również wszystkich, którzy chcieli zmierzyć się z tym niełatwym wyzwaniem.

W kategorii policjantów asp. Dawid Stwora zajął III miejsce na 50 startujących funkcjonariuszy, podobnie jak w klasyfikacji ogólnej w swojej kategorii wiekowej.

Sukcesy sportowe asp. Dawida Stwory z Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej
Sukcesy sportowe asp. Dawida Stwory z Wydziału Prewencji KMP w Bielsku-Białej · fot. archiwum prywatne


Jednak to nie jedyny sukces w ostatnim czasie bielskiego stróża prawa. W kwietniu zajął on I miejsce w swojej kategorii wiekowej w Duathlonie Katowickim oraz IV miejsce w klasyfikacji generalnej na 200 uczestników. Kolejne tygodnie to kolejne sukcesy asp. Stwory. 30 kwietnia - I miejsce w Rybnik Triathlon, 21 maja - II miejsce w Triathlon Pszczyna oraz 4 czerwca - III miejsce w Triathlon Tychy.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.