bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6421

Ścieżka rowerowa wokół lotniska w plebiscycie Modernizacja Roku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Rozbudowa ściezki rowerowej wokół lotniska w Bielsku-Białej została zgłoszona do konkursu Modernizacja Roku 2017. Na inwestycję można już głosować w internetowym plebiscycie.

Pętla rowerowa wokół bielskiego lotniska - 10.07.2016 · fot. bielsko.info


Ścieżka rowerowa zlokalizowana jest wzdłuż ulic Zwardońskiej i Lotniczej w Bielsku-Białej. Rozbudowano ciągi rowerowe i piesze oraz poszerzono pas jezdny toru dla rolkarzy. Wykonano przedłużenie ścieżki rowerowej dla uzyskania zamknięcia pętli z dwoma placami do odpoczynku. Równolegle do ścieżki rowerowej został wykonany chodnik pozwalający na rozwój dyscyplin pieszych w przyjaznym ekologicznie terenie.

Głosowanie internetowe trwa do połowy sierpnia na stronie plebiscytu Modernizacja Roku. 1 adres IP może oddać może maksymalnie 1 głos na 1 obiekt w danej kategorii raz na 24 godziny.

Celem plebiscytu "Modernizacja Roku" jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku, wyróżniających się szczególnymi walorami. Organizatorom chodzi również o propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocję modernizacji, a także przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj