bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6568

Miasto przekaże nieodpłatnie boisko z bieżnią. Nadzwyczajna sesja RM

W poniedziałek 12 czerwca o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Ratusza odbędzie się XXX nadzwyczajna sesja VII kadencji (2014-2018) Rady Miejskiej Bielska-Białej. Radni podejmą decyzję o nieodpłatnym przekazaniu boiska z bieżnią na rzecz Skarbu Państwa.

boisko ZSO
Miasto przekaże nieodpłatnie boisko z bieżnią przy ZSO na rzecz Skarbu Państwa


Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zwrócił się do Prezydenta Miasta Bielska-Białej z prośbą o rozważenie możliwości przekazania szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej.

Uchwała, która zakłada przekazanie w drodze porozumienia do prowadzenia Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca, została podjęta już w kwietniu.

19 maja Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformował, że do dalszego prowadzenia sprawy przejęcia szkoły niezbędne jest przedłożenie uchwały Rady Miasta o wyrażeniu zgody na przeniesienie prawa własności działki, na której zlokalizowane jest boisko szkolne.

W celu przekazania nieruchomości nr 214/196, na której znajduje się wielofunkcyjne boisko sportowe z lekkoatletyczną bieżnią, niezbędne jest również podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie nieruchomości w formie darowizny z dniem 1 stycznia 2018 roku na rzecz Skarbu Państwa.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.