bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 czerwca 2017
  • wyświetleń: 10662

Aperta Tapas Bar zaprasza na pyszne jedzenie i Hiszpańską Fiestę

Artykuł sponsorowany:

Jeśli do zasłużonego wakacyjnego urlopu, musicie jeszcze trochę poczekać, to mamy dla Was niespodziankę! W Aperta Tapas Bar, możecie poczuć hiszpańskie słońce na talerzu, odprężyć się, spędzając czas w miłej atmosferze, słuchając klimatycznej muzyki i pijąc hiszpańską sangrię. Taki przedsmak wakacji czeka na Was w Bielsku-Białej na ulicy Matejki 3.

Aperta Tapas Bar · fot. Aperta Tapas Bar - Bielsko-Biała, ul. Jana Matejki 3


Zapraszamy do zupełnie nowej Aperty . Odkryj ją na nowo! Obecna Aperta Tapas Bar kusi i przyciąga największych smakoszy nie tylko ciast i kaw, ale także win i ciepłych dań. Dla tych którzy kochają Hiszpanię, przygotowaliśmy wiele atrakcji. Przenieś się w śródziemnomorski, hiszpański klimat, poczuj energię i smak tego miejsca.

Aperta Tapas Bar


Już w tę sobotę (10.06) zapraszamy Was, na naszą prawdziwą Hiszpańską Fiestę. Startujemy o 18.00. Zagra dla nas Sara Paczyńska. Będzie pokaz flamenco - szkoła tańca Fuego Flamenco. Na dobry początek wieczoru, dla wszystkich naszych gości, kieliszek Sangrii gratis!! Świętujcie z nami naszą przemianę!

Odwiedź nas już w najbliższą sobotę! Aperta Tapas Bar serdecznie zaprasza! Obiecujemy wspaniałą, niezapomnianą zabawę w rytmach flamenco.

Rezerwuj już dziś:
telefon: 605 262 000

Aperta Tapas Bar
43-300 Bielsko-Biała
ul. Matejki 3/1