bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 24570

[ZDJĘCIA] Wyrwał dach w BMW, niecodzienna kolizja na Piekarskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło dziś na ul. Piekarskiej około godziny 14:00.

Wyrwał dach w BMW, niecodzienna kolizja na ul. Piekarskiej · fot. bielsko.info


Z przejeżdżającego ulicą Piekarską ciężarowego Iveco, wysunęła się podpora boczna służąca do stabilizacji pojazdu w czasie pracy na postoju. Pech chciał, że na poboczu stało zaparkowane BMW, które stanęło na drodze wystającej podpory. Siła uderzenia była bardzo duża i samochód został mocno zniszczony. Z punktu widzenia technologii naprawy, nadaje się tylko i wyłącznie do kasacji.

Sytuacja była bardzo niebezpieczna. Do zdarzenia doszło w momencie gdy kilkuset pracowników pobliskiej fabryki kończy i zaczyna nową zmianę. Na chodniku było sporo osób. Szczęśliwie w momencie zdarzenia nikt nie znajdował się w pobliżu.

Na miejscu pracują policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają przyczynę wysunięcia się podpory z samochodu ciężarowego. Niewykluczone, że doszło do awarii, ponieważ cześć nowego typu samochodów z takim osprzętem ma zabezpieczenie, które informuje kierowcę o braku ręcznego zablokowania tzw. łapy przed samoistnym wysunięciem się w trakcie jazdy.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj