bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 maja 2017
  • wyświetleń: 3015

Oferta dla biegaczy: -15% na buty biegowe w sklepie Trekmondo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Trekmondo" podaj

Artykuł sponsorowany:

Sklep Trekmondo, mieszczący się w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickiej 20, przygotował specjalną ofertę dla biegaczy! Teraz buty biegowe można nabyć z 15% rabatem.

Bieg, Trekmondo
Oferta dla biegaczy: -15% na buty biegowe w sklepie turystycznym Trekmondo


Bieganie stało się w ostatnich latach bardzo popularną aktywnością - bez względu na wiek, dystans czy też wyniki ta forma aktywności posiada liczną rzeszę wielbicieli. Warto więc zadbać o to, aby stopy biegacza miały zapewniony stuprocentowy komfort - dlatego też sklep turystyczny Trekmondo przygotował dla swoich klientów atrakcyjną ofertę promocyjną dotyczącą wysokiej jakości obuwia biegowego - z kodem rabatowym BIEGAM otrzymają Państwo 15% rabatu od oferowanych na stronie http://www.trekmondo.pl cen butów biegowych.

Oferta obowiązuje również w sklepie stacjonarnym - wystarczy w trakcie zakupów podać informację, że chcą Państwo skorzystać z rabatu "BIEGAM". Oferta obowiązuje do końca czerwca 2017r.

Z ofertą butów biegowych mogą Państwo zapoznać się pod poniższymi linkami:


Aktualna i pełna oferta Sklepu Turystycznego Trekmondo znajduje się na stronie http://www.trekmondo.pl. Wszystkie towary dostępne tamże są również fizycznie dostępne w sprzedaży stacjonarnej.

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego (Czechowice-Dziedzice, Mazańcowicka 20):
  • poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00
  • sobota: 9.00 - 13.00


Sklep stacjonarny posiada dogodną lokalizację, znajdując się tylko dwie minuty jazdy samochodem od skrzyżowania DK-1 z ul. Ligocką. Na miejscu znajduje się przestronny parking dla Klientów.

Lokalizacja:

Sklep Turystyczny TREKMONDO

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Mazańcowicka 20

tel. +48 32 307 54 76
fax +48 32 739 03 12