bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2017
  • 4 czerwca 2017
  • wyświetleń: 7981

Festyn Rodzinny na terenie kościoła parafialnego "przy dworcu"

Za nami:

4 czerwca na terenie kościoła NSPJ przy dworcu odbędzie się Festyn Rodzinny. Wszystko rozpocznie się o godz.15 Koronką do Bożego Miłosierdzia w kaplicy.

W tym roku w programie wiele atrakcji: występ kapeli góralskiej "Rajwach", pokaz iluzjonisty, kalambury biblijne. Jednym z punktów Festynu będzie turniej, tym razem unihokeja. Na czas Festynu będzie zamontowane specjalne boisko. Wygrana drużyna zmierzy się w finale z drużyną księży z parafii. Nie zabraknie również licznych atrakcji dla dzieci między innymi: mini ścianka wspinaczkowa, strzelanie z łuku, malowanie twarzy, gry i zabawy sportowe.

W czasie Festynu będzie można wziąć udział w zabawie fantowej dla dzieci i dla dorosłych. Przygotowanych jest prawie 1000 fantów, miedzy innymi: romantyczna kolacja dla dwóch osób, auto na weekend, wejścia do kina, teatru, parków rozrywki i wiele innych. A główną nagrodą będzie sześciodniowa pielgrzymka dla dwóch osób do Włoch.

Finałem naszego wspólnego świętowania będzie koncert Magdy Anioł o godz. 19.00, a w trakcie koncertu odbędzie się losowanie nagrody głównej zabawy fantowej. Nie obędzie się bez dobrej kawy, ciasta, smakołyków z grilla oraz w tym roku po raz pierwszy gofrów. Dochód z Festynu zostanie przeznaczony na dofinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z parafii.

festyn

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.