bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2017
  • wyświetleń: 5397

Znęcał się nad krewnymi. Teraz musi opuścić mieszkanie

Policjanci z Kobiernic zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową. Prokurator zdecydował już, że sprawca musi opuścić mieszkanie, które do tej pory zajmował wspólnie ze swoją matką i siostrą.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z prywatnych domów, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 71-letnią matką i 33-letnią siostrą. W czasie kłótni zaatakował kobiety. Dotkliwie pobił matkę. Policjanci obezwładnili awanturnika i zakuli w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień awanturnik usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji wobec członków rodziny, prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał. Zakazał mu też zbliżania się do matki i siostry, a dodatkowo zastosował wobec niego policyjny dozór.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.