bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 maja 2017
  • wyświetleń: 15699

Nowoczesne metody leczenia zębów u dzieci i młodzieży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kids Smile Studio" podaj

Artykuł sponsorowany:

W gabinecie Kids Smile Studio podczas leczenia zębów u dzieci i młodzieży wykorzystujemy mikroskop, dzięki temu mali pacjenci z wielką ciekawością podchodzą do leczenia. Użycie mikroskopu pozwala na znaczne skrócenie wizyty, a co najważniejsze, zabiegi z jego użyciem przebiegają w delikatny sposób. Dodatkowo jego wykorzystanie daje największą precyzję wykonywanego leczenia oraz wysoką ocenę zębów.

kids smile studio


Do oceny zębów wykorzystujemy także laser diagnostyczny. Podobnie jak w technologiach wojskowych i paintballu. Badanie laserem jest bezbolesne, a jego skuteczność wynosi 99,8%. Podczas krótkiego badania w sposób jednoznaczny oceniamy czy dany ząb wymaga już leczenia. Połączenie laserowej diagnostyki próchnicy oraz badania pod mikroskopem podpartego zdjęciem rtg stanowi najskuteczniejszą formę oceny twardych tkanek zęba. Pozwala to na uchwycenie nawet drobnych zmian i początkowej próchnicy.

kids smile studio


Tego typu zmiany mające charakter powierzchowny można leczyć w sposób bezinwazyjny za pomocą ozonu. Jest to bardzo skuteczna metoda, cała procedura trwa około 40 sekund i jest doskonale
tolerowana przez małych pacjentów. Pozwala ominąć znieczulenie i borowanie. Ozon to pierwiastek występujący w przyrodzie, jego działanie opiera się na wykorzystaniu trójwartościowej formy tlenu. Ozon eliminuje 99% procent wirusów, bakterii oraz grzybów w miejscu, gdzie jest podany. Oprócz początkowej próchnicy stosujemy go także w terapii zmian zapalnych toczących się na dziąsłach i błonie śluzowej jamy ustnej.

Kids Smile Studio to pierwsze na śląsku Centrum Stomatologiczne wyłącznie dla dzieci i młodzieży.
Zapraszamy:
tel: 539 50 30 20
Czechowice-Dziedzice
ul. Wąska 5
www.kids-smile-studio.pl

Kids Smile Studio Czechowice-Dziedzice


Kids Smile Studio

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Wąska 5

kom. 539-50-30-20