bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 maja 2017
  • wyświetleń: 5168

Lampa pająk, prowansalska, industrialna i betonowa 2017

Artykuł sponsorowany:

Firma Tester Bis zaprasza do swojej wzorcowni w Pszczynie przy ul. Bramkowej 3. Znajdą tu Państwo w atrakcyjnych cenach najnowsze lampy z kolekcji 2017 między innymi w stylach: loftowo-industrialnym, prowansalskim i modern. W sprzedaży posiadamy również duży wybór popularnych na całym świecie lamp typu pająki.

Lampy pająki i lampy betonowe - Tester-Bis


Lampy pająki to jeden z najnowszych trendów w oświetleniu na świecie. Te stylowe lampy stanowią ciekawy pomysł na uzupełnienie każdego rodzaju wnętrza. W tzw. pająkach wszystko jest regulowane i zależy od naszej wizji.

Lampa ta zrywa z tradycyjnym podejściem do oświetlenia przestrzeni mieszkalnych. W tej lampie nic nie jest przypadkowe, a jej budowa umożliwia założenie źródeł oświetlenia w dowolnym miejscu, co pozwala na uzyskanie doskonałej harmonii i praktycznych rozwiązań. Ekspresji dodaje duży wybór koloru kul: czarny, biały, miedziowy, miętowy, a także designerskie lampy betonowe.

Lampy loftowe i lampy industrialne - Tester-Bis


Lampy loftowe swoim wyglądem nawiązują do lamp z dawnych pomieszczeń poprzemysłowych. Proponujemy lampy podłogowe z regulacją wysokości, kinkiety oraz plafony. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Projektując je zależało nam, aby nadało ono pomieszczeniom wyjątkowej wyrazistości oraz niezwykłego charakteru, a jednocześnie były doskonałym uzupełnieniem wystroju.

Lampy prowansalskie - Tester-Bis


Lampy prowansalskie to eleganckie lampy nawiązujące do klasyki designu francuskiego oświetlenia. Szyte ręcznie klosze, również z ciekawymi motywami kwiatowymi lub malarstwa, a także pięknie malowane kinkiety są idealnym dodatkiem do salonu, sypialni lub jadalni w stylu prowansalskim.

Zapraszamy do naszej wzorcowni!

Lokalizacja:Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: 9.30 - 17.00
  • sobota: 9.30 - 13.00


Mamy również propozycję dla klientów indywidualnych spoza Pszczyny. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.testerbis.com.pl. Lampy naszej produkcji można teraz nabyć w autoryzowanych sklepach internetowych www.krainalamp.com i krudo.pl.

Przy okazji pragniemy podziękować Panu Tomaszowi Kulidze za wieloletnią współpracę i obsługę fotograficzną naszej firmy. Zachęcamy do odwiedzin strony www.kuliga.pl

Tester-Bis


---

P.P.H.U. Tester Bis s.c.
ul. Bramkowa 3
43-200 Pszczyna
Tel. 32 214-32-39
www.testerbis.com.pl