bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 maja 2017
  • wyświetleń: 4532

Pożar na poddaszu kamienicy przy ulicy Cechowej

W poniedziałek po godzinie 17.00 w Bielsku-Białej przy ulicy Cechowej, najprawdopodobniej w wyniku prac remontowych, doszło do zaprószenia ogniowa na dachu budynku wielorodzinnego.Po dojeździe na miejsce zdarzenia, strażacy zauważyli dym na dachu kamienicy. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, następnie ratownicy zabezpieczeni w aparaty ochrony dróg oddechowych przystąpili do gaszenia pożaru. Podano również prąd wody z drabiny mechanicznej na palące się elementy pokrycia dachu.

Po wstępnym rozpoznaniu ustalono, iż pali się szczyt konstrukcji dachu. Po ugaszeniu pożaru, poddasze oddymiono i przewietrzono. Następnie część nadpalonych elementów rozebrano i ponownie przelano.

Dalsze działania wyjaśniające prowadziła obecna na miejscu policja. W działaniach wzięło udział sześć zastępów straży pożarnej. Działania zakończono o godz. 19.25.

Wideo: Suchy.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.