bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2017
  • wyświetleń: 4160

Uroczyste obchody Dnia Strażaka w Komendzie Miejskiej PSP - zdjęcia

12 maja w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka. Wręczono odznaczenia, awanse i wyróżnienia. Nie zabrakło także życzeń i gratulacji.

Uroczyste obchody Dnia Strażaka w Komendzie Miejskiej PSP · fot. KM PSP Bielsko-Biała


W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, między innymi: Stanisław Szwed - Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Jan Chrząszcz - Wicewojewoda Śląski, st.bryg. Arkadiusz Biskup - Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PS.P

Podczas uroczystości odczytano list Sekretarza Stanu w MSWiA Pana Jarosława Zielińskiego z okazji Dnia Strażaka. Następnie wręczono odznaczenia dla strażaków PSP i OSP.

W dalszej części uroczystości wręczono awanse na wyższe stopnie służbowe. Wręczono także: 40 nominacji na wyższe stopnie: aspiranckie, podoficerskie i szeregowe. Po zakończeniu części oficjalnej Komendant Miejski PSP bryg. Zbigniew Mizera podziękował wszystkim za liczne przybycie oraz złożył gratulacje odznaczonym strażakom, a także zaprosił wszystkich na tradycyjną "strażacką" grochówkę i koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Mazańcowic.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.