Wiadomości
- 15 maja 2017
- wyświetleń: 5461
Uroczyste obchody Dnia Strażaka w Komendzie Miejskiej PSP - zdjęcia
12 maja w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka. Wręczono odznaczenia, awanse i wyróżnienia. Nie zabrakło także życzeń i gratulacji.
W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, między innymi: Stanisław Szwed - Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Jan Chrząszcz - Wicewojewoda Śląski, st.bryg. Arkadiusz Biskup - Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PS.P
Podczas uroczystości odczytano list Sekretarza Stanu w MSWiA Pana Jarosława Zielińskiego z okazji Dnia Strażaka. Następnie wręczono odznaczenia dla strażaków PSP i OSP.
W dalszej części uroczystości wręczono awanse na wyższe stopnie służbowe. Wręczono także: 40 nominacji na wyższe stopnie: aspiranckie, podoficerskie i szeregowe. Po zakończeniu części oficjalnej Komendant Miejski PSP bryg. Zbigniew Mizera podziękował wszystkim za liczne przybycie oraz złożył gratulacje odznaczonym strażakom, a także zaprosił wszystkich na tradycyjną "strażacką" grochówkę i koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Mazańcowic.
ZOBACZ TAKŻE
Nowa strażnica i schron dla ludności powstaną w Bielsku-Białej. Miasto przekazuje teren pod inwestycję
Strażacy z Bielska-Białej reprezentują Polskę na prestiżowych zawodach ratowniczych w Hanowerze
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Bielsku-Białej. Wręczono odznaczenia i poświęcono nowe wozy
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej dołączają do walki z pożarem lasu w Puszczy Solskiej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








