bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2017
  • wyświetleń: 4618

Pożar w Wilkowicach. Zapalił się budynek gospodarczy z drewnem

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło minionej nocy pożar szopy na drewno w Wilkowicach.

Pożar szopy na drewno w Wilkowicach - 15.05.2017 · fot. FB / OSP Wilkowice


Informacja o pożarze wpłynęła do Miejskiego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej o godz. 22.10. Działania straży pożarnej polegały na podaniu prądu wody na paląca się szopę oraz dwóch prądów wody w obronie na sąsiednie budynki, gdzie wysoka temperatura spowodowała zajęcie się konstrukcji dachu ww. obiektach.

Po ugaszeniu palącej się drewutni przystąpiono do rozbiórki jej konstrukcji oraz opróżnienia wnętrza ze spalonego drewna. Podczas akcji otrzymano informacje, iż jedna z osób będących świadkiem zdarzenia poczuła się słabo. Na miejsce został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowaną przebadano i nie stwierdzono zagrożenia dla zdrowia i życia.

W wyniku pożaru spaleniu uległa szopka na drewno wraz z magazynowanym wewnątrz drewnem. Opaleniu uległo orynnowanie budynku na posesji. Ogień spowodował również uszkodzenie obiektów z sąsiedniej posesji. Przyczynę pożaru ustala policja. Działania zakończono o godz. 23.12.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.