Wiadomości

  • 13 maja 2017
  • wyświetleń: 17685

Bilet za 500 groszy, pod Teatrem Polski ustawiła się długa kolejka

13 maja po raz trzeci obchodzony jest Dzień Teatru Publicznego. Z tej okazji 97 teatrów z 38 polskich miast przez cały tydzień - aż do 20 maja - zagra spektakle „za grosze”. Dokładnie za 500 groszy. Właśnie tyle, okrągłe 5 złotych, zapłacą w tym roku widzowie za bilety w ramach akcji, której pomysłodawcą jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Akcja nie ominęła również Bielska-Białej.

Teatr Polski, kolejka, 500groszy
Kolejka przed Teatrem Polskim w sobotni poranek · fot. facebook.com/teatrpolski/


Teatr Polski w Bielsku-Białej zaprasza w dniu 13 maja o godz. 18.00 na spektakl pt. „Nocami i dniami będę tęsknić za Tobą". Według zasad sprzedaż biletów odbyła się tego samego dnia i była prowadzona wyłącznie w kasie Teatru Polskiego (od godz. 10.00 do wyczerpania puli biletów).

Aby uniknąć szybkiej wyprzedaży jedna osoba mogła kupić tylko dwa bilety. Nie było możliwości wcześniejszej rezerwacji ani zakupu biletów on-line.

new / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj