Reklama

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 13830

Kolejne zasłabnięcie za kierownicą. Młody mężczyzna trafił do szpitala

Na ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej doszło do kolejnego już w ostatnich dniach zasłabnięcia z kierownicą. Do szpitala został przewieziony 26-letni kierowca Volkswagena.

Kolejne zasłabnięcie na ul. Żywieckiej. Młody mężczyzna trafił do szpitala · fot. bielsko.info


Do zdarzenia doszło około godziny 12:10 na ul. Żywieckiej tuż przed skrzyżowaniem z ul. Górską jadąc od strony Mikuszowic. - 26-letni kierowca Volkswagena Passata z powodów zdrowotnych, najechał na tył poprzedzającego go Hyundaia - poinformowała nadkomisarz Aleksandra Gęga z bielskiej policji.

Na miejsce bardzo szybko przyjechało pogotowie ratunkowe. Lekarz udzielił wstępnej pomocy mężczyźnie, który został odwieziony do szpitala. W trakcie działań służb ruch na ulicy Żywieckiej był mocno utrudniony. To już kolejne podobne zdarzenie na przestrzeni ostatnich dni w Bielsku-Białej. Przypomnijmy, że wczoraj również na ul. Żywieckiej starszy 82-latek jadący Skodą po zasłabł i uderzył w płot elektrociepłowni. Niestety mimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj