Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 8148

Kolejny wypadek na zakręcie. Jedna osoba trafiła do szpitala - zdjęcia

Do zdarzenia doszło na "słynnym" łuku drogi S1 w Bielsku-Białej około godziny 9.30. Na jezdni w stronę Cieszyna, kierująca Citroenem Xara wpadła poślizg i rozbiła samochód o barierki energochłonne. Droga była prawdopodobnie zanieczyszczona paliwem lub inną substancją ropopochodną.

Wypadek na zakręcie idiotów - Citroen Xara w barierkach · fot. bielsko.info


Na miejscu bardzo szybko pojawiły się wszystkie służby. Pasażerka Citroena uskarżająca się na ból głowy oraz miednicy, została odwieziona do szpitala na badania. W miejscu kolizji jezdnia była bardzo śliska w obu kierunkach. Wezwani na miejsce strażacy zneutralizowali zanieczyszczenie.

Policjanci drogówki sporządzili dokumentację. To czy będzie to kolizja zakończona mandatem dla kierującej, czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie, zależy od obrażeń rannej kobiety. Jak dowiedział się nasz portal do zdarzenia wprawdzie mogła przyczynić się śliska jezdnia, nie mniej jednak kierująca Citroenem na częstochowskich tablicach rejestracyjnych sama przyznała, że nie zna trasy i nie spodziewała się tak ostrego zakrętu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj