Reklama

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 5364

Miał w organizmie 3,5 promila alkoholu. Znieważył policjantów

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wszczęli awanturę i grozili sąsiadom. Jeden z nich był agresywny także wobec interweniujących stróżów prawa. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 2 lat za kratami.

W czwartek po południu policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy bielskiej ul. Modrzewskiego, gdzie nietrzeźwi mężczyźni wszczęli awanturę z sąsiadami. W czasie kłótni grozili domownikom śmiercią. Sprawcy zostali szybko i skutecznie obezwładnieni przez mundurowych.

Zatrzymanymi okazali się dwaj bielszczanie w wieku 25 i 30 lat. Obaj byli nietrzeźwi. Badanie stanu trzeźwości młodszego z nich dało wynik blisko 2,5 promila alkoholu. Starszy miał w organizmie o promil więcej. 30-latek zachowywał się agresywnie i wulgarnie wobec interweniujących stróżów prawa.
Znieważał ich słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Zakuto go w kajdanki.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymani usłyszą zarzuty. Obaj odpowiedzą za groźby, a starszy z nich dodatkowo tłumaczyć się będzie ze znieważenie mundurowych. Za przestępstwa te grozi im do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.