
Wiadomości
- 23 marca 2017
- wyświetleń: 8197
Zwalona ściana kamienicy zablokowała przejazd ulicą - zdjęcia
Policjanci z komisariatu III ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do zawalenia się jednej z ścian kamienicy w Bielsku-Białej przy ul. Działkowców. Budynek nie był zamieszkały. Nikt nie ucierpiał. Trwa usuwanie skutków tego zdarzenia.
Wczoraj około 14.00 policjanci zostali poinformowani o zawaleniu się jednej ze ścian kamienicy w Bielsku-Białej przy ul. Działkowców. Rumowisko osunęło się na wąską ulicę, blokując przejazd. Policjanci i strażacy zabezpieczyli miejsce przed dostępem osób postronnych. Budynek nie był zamieszkały. Nikt nie ucierpiał.
Ruch na bielskiej ul. Działkowców jest w dalszym ciągu zablokowany. Trwa usuwanie skutków tego zdarzenia.
Lokalizacja utrudnień
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Buczkowice: zaginięcie starszego mężczyzny. Szczęśliwy finał poszukiwań

[FOTO] Śmierć mężczyzny pod mostem przy ul. Bora-Komorowskiego

Gorący temat[FOTO] Pożar domu na ul. Wyzwolenia. Płomienie zajęły dach budynku

Śląscy policjanci podsumowali świąteczny weekend. Brak śmiertelnych wypadków

„Agatki” tylko przy dwóch bielskich "zebrach"

Bielskie uczennice bardziej agresywne od uczniów!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.