Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 marca 2017
  • wyświetleń: 8857

Siostry z Czernichowa w drugiej edycji "Bake Off - Ale Ciacho!"

Dorota Habdas i Justyna Pszczółka znalazły się w gronie dwunastu uczestników, którzy walczą o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. Pierwszy odcinek programu Bake Off - Ale Ciacho wyemitowano 6 marca, kolejne będzie można zobaczyć w każdy poniedziałek o 21:45 w TVP2.

Siostry z Czernichowa w drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho! · fot. Anna Fijałkowska / TVP


Dorota Habdas i Justyna Pszczółka, by dostać się do programu musiały w castingu pokonać ponad 300 uczestników. Obie pochodzą z Żywiecczyzny, a dokładnie z Czernichowa. Tam się urodziły, wychowały, skończyły szkołę, tam także zdobywały pierwsze cukiernicze szlify pod okiem mamy. Od siedmiu lat prowadzą bloga kulinarnego - Domowe Wypieki u Justyny i Doroty: www.domowe-wypieki.com. Zawodowo dziewczyny zajmują się fotografią, w szczególności fotografią produktową wypieków.

Siostry z Czernichowa w drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho!
Dorota Habdas z Czernichowa w drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho! · fot. Anna Fijałkowska / TVP


Dorota Habdas jest absolwentką Wydziału Finanse i Rachunkowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, wraz z mężem mieszka w Żywcu. Prowadzi firmę, która zajmuje się fotografią. Justyna Pszczółka jest absolwentką Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, obecnie kontynuuje studia na Akademii Sztuk Piękych w Łodzi. Mieszka w Siemianowicach Śląskich.

Siostry z Czernichowa w drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho!
Justyna Pszczółka z Czernichowa w drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho! · fot. Anna Fijałkowska / TVP


Udział w castingu do programu dla sióstr był spontaniczną decyzją. - To dla nas wspaniała przygoda oraz możliwość poznania wielu fantastycznych, uzdolnionych ludzi. Każdy odcinek i każde zadanie to dla nas nowe doświadczenie - komentuje Dorota Habdas. Justyna Pszczółka mówi natomiast: - to, że jesteśmy obie w programie jest dla nas miłą niespodzianką. Cieszymy się, że nasz talent został zauważony. To cudowne doświadczenie, gdyż program uczy nas nowego spojrzenia na cukiernictwo. Przed nami trudne zadanie. W każdym odcinku walczymy ze sobą, z własnymi słabościami, a przede wszystkim z czasem. Trzymajcie za nas kciuki!

Siostry z Czernichowa w drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho!
Siostry z Czernichowa w drugiej edycji Bake Off - Ale Ciacho! · fot. Anna Fijałkowska / TVP


Bake off - Ale Ciacho to najbardziej apetyczny program w polskiej telewizji. W programie uczestnicy zmierzą się z wypiekami różnych kategorii i z różnych stron świata. Technikę wykonania, podania, a także smak oceni jury - Krzysztof Ilnicki - uznany przez Europejską Akademię Gastronomiczną za najlepszego cukiernika w Polsce oraz Gosia Molska - dziennikarka kulinarna i podróżniczka. Program pokochali widzowie Dwójki. Każdy z odcinków pierwszej edycji śledziło średnio 1,5 miliona widzów.

BM / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.