bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 lutego 2017
  • wyświetleń: 6521

Ukradł czekolady o wartości 800 zł. To nie pierwsza kradzież 26-latka

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzieże sklepowe. Tylko w tym miesiącu sprawca okradł już dwie bielskie placówki handlowe: przy ul. 11 Listopada, gdzie jego łupem padły czekolady o wartości 800 zł oraz w bielskim Lipniku, gdzie po kradzieży zaatakował pracownika ochrony. Za przestępstwa te grozi mu do 10 lat za kratami.

Przed tygodniem w sklepie w bielskim Lipniku, rabuś skradł artykuły spożywcze i kosmetyki o wartości ponad 150 zł. Pracownicy sklepu usiłowali zatrzymać rabusia, który rzucił się do ucieczki. W czasie szamotaniny zaatakował on ochroniarza. Szybko go obezwładniono i przekazano w ręce policjantów. Zatrzymanym okazał się 26-letni bielszczanin, który w przeszłości był już karany za podobne czyny.

W minioną niedzielę ten sam sprawa okradł jeden ze sklepów przy ulicy 11 Listopada. Jego łupem padły czekolady o wartości 800 zł. Policjanci rozpoznali 26-latka, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Sprawca został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, zobowiązując go do stawiennictwa w komisariacie 5 razy w tygodniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.