bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 lutego 2017
  • wyświetleń: 7042

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora szpitala

Lech Wędrychowicz został wybrany na stanowisko dyrektora Beskidzkiego Centrum Onkologii Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Spośród kandydatów ubiegających się o to stanowisko, w największym stopniu spełniał stawiane przez konkursową komisję warunki. Decyzji o wyborze nowego dyrektora dokonał prezydent Jacek Krywult.

Nowy dyrektor jest specjalistą pierwszego stopnia chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny nuklearnej. Posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie zarządzania placówkami medycznymi.

W swojej dotychczasowej karierze Lech Wędrychowicz był m.in. dyrektorem Śląskiego Szpitala Reumatologiczno-Rehabilitacyjnego im. Gen. J. Ziętka / Śląskiego Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu, Lekarzem Kierującym Oddziału Onkologii Klinicznej Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie.

Pełnił także funkcję Pełnomocnika Dyrektora ds. Onkologii i Medycyny Nuklearnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Samodzielnego Publicznego szpitala Klinicznego nr 5. Był także Zastępcą Dyrektora ds. Medycznych Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.