bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 lutego 2017
  • 21 lutego 2017
  • wyświetleń: 4172

Znęcał się nad 88-letnią matką. Teraz musi opuścić mieszkanie

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia domu oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną - to środki zapobiegawcze, które zastosował prokurator wobec mieszkańca Bielska-Białej. 59-latek jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką

Pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 88-letnią matką. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Groził pokrzywdzonej śmiercią. Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z komisariatu IV ustalili, że mężczyzna znęca się nad swoją matką od blisko 3 lat. Nietrzeźwy, wszczyna domowe awantury i dopuszcza się przemocy fizycznej i psychicznej wobec starszej kobiety. Usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Nakazał mu też opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał wspólnie z rodziną oraz zakazał mu zbliżania się i kontaktowania z matką. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.