bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 lutego 2017
  • wyświetleń: 6098

Ukradli odzież wartą blisko 300 zł i uciekli ze sklepu

Policjanci z wydziału prewencji i komisariatu I w Bielsku-Białej wspólnie z pracownikami ochrony zatrzymali złodziejską parę. Kobieta i mężczyzna skradli z jednego ze sklepów w centrum miasta odzież o wartości blisko 300 zł, a następnie w czasie ucieczki zaatakowali ochroniarza. Za przestępstwo to grozi im do 10 lat za kratami.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Mostowej. Sprawcy skradli ze sklepowych półek odzież wartą blisko 300 zł. Nie zamierzali jednak regulować rachunku i szybkimi krokami skierowali się do wyjścia. Moment kradzieży zauważył pracownik ochrony, który usiłował zatrzymać złodziei. Wówczas sprawcy zaatakowali mężczyznę, a następnie rzucili się do ucieczki.

Zatrzymano ich po krótkim pościgu. Odzyskano też zrabowane przez nich mienie. Oboje zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Nazajutrz 32-letnia kobieta i jej 38-letni wspólnik usłyszeli zarzuty. Prokurator zastosował już wobec nich policyjny dozór.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.