bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 lutego 2017
  • wyświetleń: 6505

[WIDEO] Pożar warsztatu przy ulicy Rzeźniczej. 8 zastępów straży w akcji

Osiem zastępów straży pożarnej gasiło dzisiejszej nocy pożar, który powstał przy ulicy Rzeźniczej w Bielsku-Białej.Informacja o pożarze wpłynęła do miejskiego stanowiska kierowania PSP po godzinie 23.00. Paliła się przybudówka warsztatu o konstrukcji blaszanej wraz z jej wyposażeniem. Pożarem objęta była także część dachu przyległej hali.

Równocześnie z prowadzoną akcją gaśniczą, dokonano sprawdzenia pomieszczeń pod kątem osób poszkodowanych - nikogo nie znaleziono. Pożar nie przedostał się na sąsiadującą halę. Przybyłe na miejsce zdarzenia pogotowie energetyczne odłączyło zasilanie budynku. Ze względu na możliwość zalania wodą sprzętów elektronicznych i elektrycznych przeniesiono je w bezpieczne miejsce.

Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do niezbędnych prac rozbiórkowych przybudówki i części dachu. Po zakończonych działaniach, obiekt sprawdzono kamerą termowizyjną i nie stwierdzono dalszego zagrożenia. Na miejscu zdarzenia celem dozorowania został zastęp OSP Komorowice Krakowskie. Przyczynę pożaru oraz właściciela obiektu ustala policja. Działania zakończono po 3 w nocy.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.