bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lutego 2017
  • wyświetleń: 8129

Bójka na ulicy 11 Listopada. Szybka interwencja straży miejskiej

Zaczęło się od zwrócenia uwagi, a zakończyło na bójce, którą zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Dyżurny straży miejskiej natychmiast skierował na miejsce patrol, który ujął 5 młodych mężczyzn uczestniczących w tym zdarzeniu. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo to grozi im do 3 lat więzienia.

Do bójki doszło w sobotę tuż po godzinie 4.00 na ulicy 11-go Listopada. Po wyjściu z lokalu, dwaj mężczyźni rozbili na ulicy butelkę po alkoholu, co spotkało się z dezaprobatą świadków tego zdarzenia. Kiedy zwrócili im uwagę, zostali zaatakowani. Pomiędzy mężczyznami doszło do bójki.

Dyżurny obsługujący miejski monitoring natychmiast skierował na miejsce patrol, który ujął sprawców. Zatrzymani mężczyźni w wieku od 17 do 24 lat zostali przekazani w ręce policjantów. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, zatrzymani usłyszeli zarzuty. Wkrótce o ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.