bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 lutego 2017
  • wyświetleń: 6939

SLD w nowej siedzibie. W tej samej kamienicy ma siedzibę bielski PiS

W ten weekend oficjalnie na Placu Ratuszowym 4 otwarto nową siedzibę SLD w Bielsku-Białej. Ma służyć mieszkańcom Bielska-Białej, którzy potrzebują pomocy prawnej, a także ponad stuosobowej organizacji miejsko-powiatowej działającej w stolicy Podbeskidzia.

sld
Nowa siedziba SLD w Bielsku-Białej · fot. materiały prasowe


W otwarciu wziął udział wiceprzewodniczący Rady Krajowej partii SLD - Krzysztof Gawkowski. Komentując otwarcie siedziby vis a vis budynku Ratusza wyraził uznanie dla lokalnych struktur, w szczególności dla Przewodniczącej Justyny Borowiec, która bardzo zabiegała o przyjazne dla mieszkańców położenie nowego lokalu.

Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych, odbyło się spotkanie Wiceprzewodniczącego SLD Krzysztofa Gawkowskiego z członkami lokalnego SLD, w którym udział wzięli również Artur Siąkała - wiceprzewodniczący SLD woj. Śląskiego i radny z terenu Śląska Cieszyńskiego oraz Tomasz Niedziela - sekretarz Śląskiego SLD i radny miasta Sosnowiec.

sld
Spotkanie członków SLD w nowej siedzibie w Bielsku-Białej · fot. materiały prasowe


Gawkowski przedstawił aktualną sytuację polityczną i na jej tle zarysował stosunek Sojuszu do bieżących wydarzeń oraz plany na najbliższą przyszłość. Najwięcej uwagi poświęcając nadchodzącym wyborom samorządowym, których przebieg mocno zależy od wprowadzanych obecnie zmian w ordynacji wyborczej. Mówiono również o skutkach społecznych zmian wprowadzanych przez większość parlamentarną. Z dyskusji wyłonił się obraz troski o państwo w teraźniejszości i przyszłości. Także nie bez znaczenia był problem niedostatecznej reprezentacji szeroko rozumianej lewicy w życiu publicznym.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.