bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lutego 2017
  • wyświetleń: 5658

Zawody o Puchar Reksia z patrolem narciarskim - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "reksio schronisko" podaj

Jak zachować się na stoku, gdy dojdzie do wypadku, czy można wyprzedzać na nartach, czy kask ochronny nosimy cały czas, czy tylko podczas zawodów? Na te i inne pytania odpowiadali najmłodsi uczestnicy konkursu zorganizowanego przez policjantów pełniących służbę na nartach, w którym nagrodami były kaski narciarskie. Konkurs odbył się w czasie zawodów o Puchar Reksia na bielskim Dębowcu.

Reklama

Zawody o Puchar Reksia z patrolem narciarskim - 05.02.2017 r. · fot. KMP Bielsko-Biała


Puchar Reksia to największe w Polsce zawody narciarskie dla dzieci. 6. edycja była wyjątkowa, bo w tym roku obchodzimy 50-lecie powstania sympatycznego Reksia, który jest bohaterem ponad 65 odcinków animowanych.

O bezpieczeństwo uczestników 6. Pucharu Reksia dbali policjanci z patroli narciarskich, którzy przypomnieli miłośnikom sportów zimowych o zasadach obowiązujących na stokach. Rozdawali ulotki dotyczące zasad bezpiecznego korzystania ze stoku. Przypomnieli również o dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Dla najmłodszych zawodników mundurowi zorganizowali konkurs, w którym nagrodami były kaski narciarskie.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

reksio schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "reksio schronisko" podaj