bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 lutego 2017
  • wyświetleń: 5885

Kobieta uszkodziła trzy samochody. Miała w organizmie 1,3 promila

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę wieczorem w Bielsku-Białej na ulicy Dmowskiego, nietrzeźwa kierująca Fiatem Punto wjechała w trzy zaparkowane samochody. Gdy tylko świadek zauważył jej niekontrolowane manewry, natychmiast zareagował i ujął 62-latkę. Sprawczyni została przekazana w ręce policjantów. Miała w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło tuż przed 20.00. W czasie parkowania, kierująca Fiatem Punto uszkodziła trzy pojazdy - Toyotę, Dihatsu i Renaulta Clio. Jej niekontrolowane manewry zauważył przypadkowy świadek, który natychmiast podjął interwencję. Ujął 62-letnią kobietę i przekazał ją w ręce wezwanego na miejsce patrolu.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawczyni miała w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu. Straciła już prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiała uregulować szkody, do których doprowadziła w wyniku kolizji.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj