bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6174

25-latek ukrył w bieliźnie 10 porcji marihuany. Został zatrzymany

Policyjni wywiadowcy zatrzymali młodego mężczyznę, którzy jest podejrzany o posiadanie narkotyków. 25-latek sądził, że uda mu się uniknąć konsekwencji i ukrył woreczek z marihuaną w bieliźnie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz do 3 lat za kratami.

W poniedziałek wieczorem w Bielsku-Białej na ul. Portowej, policjanci zauważyli mężczyznę, który siedział w zaparkowanym samochodzie. Na widok stróżów prawa, mężczyzna wyraźnie starał się uniknąć kontroli. Policjanci postanowili go wylegitymować. W czasie kontroli 25-latka odnaleźli marihuanę.

Zatrzymany sądził, że uniknie konsekwencji i ukrył woreczek ze środkami odurzającymi w bieliźnie. W zabezpieczonym zawiniątku znajdowało się blisko 10 porcji marihuany. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.