bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6648

1800 podpisów pod antysmogową petycją do prezydenta miasta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Bielsku-Białej" podaj

Przez dwa tygodnie trwała zbiórka podpisów pod petycją w sprawie podjęcia przez władze miasta działań na rzecz poprawy jakości powietrza w mieście. Dziś członkowie Partii Razem Podbeskidzie złożyli petycję w Urzędzie Miejskim.

partia razem, smog, petycja
1800 podpisów pod antysmogową petycją do prezydenta miasta · fot. bielsko.info


O zbiórce podpisów pod petycją informowaliśmy w artykule "Kolejna petycja Partii Razem. Teraz chodzi o smog w mieście".

- Pod petycją udało się nam w krótkim czasie zebrać ponad 1800 podpisów - 1060 w wersji papierowej i 764 w petycji internetowej. Podpisy zbieraliśmy od 16.01.2017 w trudnych warunkach pogodowych, marznąc i poświęcając swój wolny czas, gdyż uważamy, ze sprawa jest bardzo ważna i warta podjęcia takiego wysiłku. Gdybyśmy zbierali dłużej, prawdopodobnie podpisów byłoby kilkakrotnie więcej, gdyż większość mieszkańców, których prosiliśmy o poparcie, doskonale rozumiała jaki mamy problem ze smogiem i w pełni popierała nasze propozycje. Mamy nadzieję, że władze naszego miasta wezmą pod uwagę zdanie obywateli i pozytywnie odpowiedzą na propozycję - informuje Jarosław Hess, członek Zarządu Okręgu Podbeskidzie Partii Razem.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Bielsku-Białej" podaj