bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1711

Nastolatkowie kradli sportowe obuwie. Zostali zatrzymani

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali trzech nastolatków, którzy są podejrzani o kradzież 12 par markowych butów o wartości blisko 2500 zł. Sprawcy skradli obuwie z jednego ze sklepów sportowych w Bielsku-Białej. Starszemu z nich za kradzież grozi do 5 lat za kratami. Młodsi za swoje czyny odpowiedzą wkrótce przed sądem rodzinnym.

Z jednego z bielskich sklepów z odzieżą sportową zginęło 12 par markowych butów o wartości blisko 2500 zł. Policjanci poszukiwali sprawców. Szybko ustalili, że związek z tymi kradzieżami mogą mieć trzej młodzi bielszczanie. Wczoraj sprawcy zostali zatrzymani. W czasie przeszukania ich mieszkań, policjanci odnaleźli znaczną część zrabowanego mienia. Zatrzymany 18-latek usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat za kratami. Jego dwaj młodsi koledzy w wieku 15 lat za swoje czyny odpowiedzą wkrótce przed sądem dla nieletnich.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.