bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 stycznia 2017
  • wyświetleń: 5140

Znęcał się nad rodziną. Teraz musi opuścić mieszkanie

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia domu oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, to środki zapobiegawcze, które zastosował prokurator wobec mieszkańca Bielska-Białej. 61-latek jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu III w Bielsku-Białej. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoją 59-letnią żoną. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Groził pokrzywdzonej śmiercią. Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad promil alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się, że od blisko roku mężczyzna dopuszcza się przemocy fizycznej i psychicznej wobec żony. Usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Nakazał mu też opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał wspólnie z rodziną oraz zakazał mu zbliżania się do małżonki. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.