bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 stycznia 2017
  • 15 marca 2017
  • wyświetleń: 8987

Koncert Another Pink Floyd Tribute w Bielskim Centrum Kultury

Artykuł sponsorowany:

Już 19 marca w Bielskim Centrum Kultury na wyjątkowym koncercie na żywo usłyszymy największe utwory PINK FLOYD!

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD TRIBUTE
W marcu zapraszamy na koncert Another Pink Floyd Tribute w Bielskim Centrum Kultury · fot. Dariusz Ptaszyński


PINK FLOYD w oryginalnym składzie już nie gra, ale ich muzyka jest bez wątpienia ponadczasowa. Każdy, kto lubi zarówno muzykę Floydów i często słucha innych artrockowych utworów, powinien wybrać się na to niecodzienne wydarzenie w naszym mieście.

Największe utwory Pink Floyd zostaną wykonane na żywo przez mocno rozbudowany zespół wykonawców. Na scenie wystąpi aż 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, jaka będzie stanowić dopełnienie tego widowiska.Zespół ANOTHER powstał w 2008 roku w podkrakowskiej Skawinie. Prawie dziesięcioletnia obecność na polskiej scenie koncertowej pozwoliła zbudować zespołowi grono fanów PINK FLOYD, którzy jako wymagająca publika zaakceptowali tę formę przekazu twórczości Floydów i licznie pojawia się na koncertach.

To co wyróżnia zespół ANOTHER spośród innych zespołów tego typu, to niesamowita radość z grania przez muzyków materiału, który pokrywa się z personalnymi fascynacjami wszystkich w zespole. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publiką tworzy zgoła inną atmosferę do jakiej przyzwyczaiły zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj.

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD TRIBUTE
Koncert Another Pink Floyd Tribute to gwarancja niepowtarzalnej atmosfery · fot. Dariusz Ptaszyński


Polski Pink Floyd - bo tak często zespół jest nazywany przez publikę - idealnie balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań.

Na występ ANOTHER Pink Floyd składają się największe floydowskie utwory z płyt "Dark Side Of The Moon", "The Wall" czy "Wish You Were Here" i wiele innych. Koncert to zarówno starsze rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty "Division Bell".

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD TRIBUTE
PINK FLOYD w oryginalnym składzie już nie gra, ale ich muzyka jest bez wątpienia ponadczasowa. · fot. Dariusz Ptaszyński


W tym roku mija okrągła 40. rocznica wydania albumu Pink Floyd Animals. Jak zapewniają organizatorzy, jest to okazją do posłuchania tego wydawnictwa w całości na żywo. Takie utwory jak "Pigs", "Sheep", "Dogs" wydaja się być nader aktualne po 40 latach.

Muzycy zespołu sugerują zachować dystans i świadomość, że na scenie nie wystąpi prawdziwy Pink Floyd - w zamian gwarantują przeżycie wieczoru wypełnionego floydowskim duchem i dobrze spędzony czas na prawie trzygodzinnym występie. Warto poczuć się patriotą muzycznym i wybrać się na koncert polskiego ANOTHER Pink Floyd!

KONCERT ANOTHER PINK FLOYD TRIBUTE
W marcu zapraszamy na koncert Another Pink Floyd Tribute w Bielskim Centrum Kultury · fot. Dariusz Ptaszyński


Bilety na koncert:

Bilety (w cenach: 60, 70, 80 złotych) są do nabycia:


Więcej o wydarzeniu: www.facebook.com/events/537508699792004/

Konkurs