bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 stycznia 2017
  • wyświetleń: 11485

Aperta caffe & wine bar: wspaniała kawiarnia i kuchnia pełna pasji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Aperta caffe & wine bar" podaj

Artykuł sponsorowany:

Jest w Bielsku-Białej uliczka zapomniana, gdzie pośród urokliwych starych kamienic mieści się niezwykłe miejsce stworzone z pasją i sercem - ul. Jana Matejki 3. Aperta caffe & wine bar jest lokalem stworzonym przez dwie przyjaciółki Ewelinę i Paulinę. Połączyła je wspólna miłość do słodkich wypieków i nie tylko. W Apercie czuć domową atmosferę i jeśli tu zawitacie, to gwarantujemy, że na pewno nie będziecie chcieli wyjść i wrócicie po więcej.

Aperta caffe & wine bar - Bielsko-Biała, ul. Jana Matejki 3
Aperta caffe & wine bar - Bielsko-Biała, ul. Jana Matejki 3


Aperta caffe & wine bar to świeżo wypiekane słodkości według sprawdzonych domowych przepisów, jak np. tradycyjna szarlotka na kruchym cieście czy klasyczny sernik polany ciemną czekoladą. Można tu także spróbować autorskich przepisów dziewczyn, takich jak: tarta pomarańczowa, torcik leśny czy winne ciasto.

Ciasto i kawa to znak rozpoznawczy tego miejsca, ale... no właśnie, wieczorem mało kto myśli o kawie czy słodkościach. Dlatego Ewelina i Paulina na miły wieczór proponują swoim gościom świetnie zrównoważoną kartę win.

Aperta caffe & wine bar - Bielsko-Biała, ul. Jana Matejki 3


Przygoda z winem w Apercie to podróż przez różne smaki i kraje. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo oferta jest bardzo różnorodna. Dziewczyny pomyślały również o tych gościach, którzy chcieliby zjeść coś pożywniejszego, dlatego w Apercie czekają na Was pożywne śniadania oraz coś smacznego do wina, czyli trzy rodzaje makaronów według ich autorskich przepisów.

Warto odwiedzić to nowo powstałe miejsce - na pewno nie będziecie żałować! W Aperta caffe & wine bar czuć duszę i pasję, widać, że dziewczyny oddały temu miejscu całe serce. Poznajcie ich dzieło oraz je same, odwiedzając kawiarnię lub czytając o nich, ich życiowej przygodzie, kulinarnych podbojach i marzeniach na www.slodko-winne.pl

Aperta caffe&wine bar

43-300 Bielsko-Biała
ul. Matejki 3/1

tel. 605262000
tel. 514399241