bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6751

Nowy radiowóz dla bielskiej policji za wyniki w 2016 roku

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak odebrał kluczyki do nowego radiowozu marki Opel Astra 4. Samochód jest nagrodą za najlepsze wyniki, jakie osiągnęli policjanci bielskiego garnizonu w 2016 roku wśród jednostek Policji na Śląsku. Symboliczne przekazanie radiowozu odbyło się w czasie narady rocznej w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Nowy radiowóz dla bielskiej Policji za wyniki w 2016 roku · fot. KMP Bielsko-Biała


W miniony piątek w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się narada roczna, podsumowująca wyniki osiągnięte przez śląskich policjantów w 2016 roku. W spotkaniu udział wziął Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Jan Lach, Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, kierownictwo śląskiego garnizonu, komendanci jednostek terenowych oraz zaproszeni goście.

Spotkanie otworzył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński, który powitał wszystkich zaproszonych i omówił wyniki pracy za 2016 r., podległych sobie pionów oraz pionu prewencji i ruchu drogowego. Podczas narady, pracę i wyniki osiągnięte w ubiegłym roku przez poszczególne piony naszego garnizonu omówili także nadzorujący je Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach - podinsp. Mariusz Krzystyniak i insp. Piotr Kucia.

Nowy radiowóz dla bielskiej Policji za wyniki w 2016 roku
Nowy radiowóz dla bielskiej Policji za wyniki w 2016 roku · fot. KMP Bielsko-Biała


Z kolei Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Jan Lach, przedstawił wyniki pracy polskiej Policji w aspekcie priorytetów wyznaczonych przez Komendanta Głównego Policji. Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek podziękował wszystkim policjantom za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom województwa śląskiego.

Miłym akcentem tegorocznej narady było wyróżnienie 3 jednostek garnizonu śląskiego, których policjanci osiągnęli w ubiegłym roku najlepsze wyniki. Wśród jednostek tych znalazła się Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej. Szef bielskiego garnizonu insp. Dariusz Matusiak odebrał gratulacje z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Krzysztofa Justyńskiego oraz specjalną nagrodę - samochód marki Opel Astra 4, który trafi do pionu kryminalnego. Oprócz bielskiej komendy wyróżnione zostały także jednostki z Częstochowy i Sosnowca.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.