Wiadomości
- 12 stycznia 2017
- wyświetleń: 8008
Straż miejska prowadzi kontrole palenisk. Nałożono 28 mandatów
Od 1 października do 31 grudnia 2016 roku straż miejska w Bielsku-Białej przeprowadziła 60 kontroli palenisk. Nałożono 28 mandatów karnych, a w dwóch przypadkach zastosowano pouczenia.

Strażnicy miejscy prowadzą kontrolę palenisk na podstawie art. 379 Ustawy Prawo Ochrony Środowiska. Od 1 października do 31 grudnia 2016 roku do komendy straży miejskiej zgłoszono 216 interwencji dotyczących spalania odpadów, również na powierzchni gruntu oraz zadymienia okoliy.
W tym czasie strażnicy miejscy przyprowadzili 60 kontroli palenisk. Za wykroczenie z art. 191 Ustawy o odpadach funkcjonariusze straży miejskiej nałożyli 28 mandatów karnych, a w dwóch przypadkach zastosowali środek oddziaływania wychowawczego w postaci prewencji.
Kontrole będą kontynuowane.
ZOBACZ TAKŻE
Nieletni pili alkohol przy galerii handlowej w środku dnia. Interweniowała Straży Miejskiej
[FOTO] Kolejne szambo wylane prosto do rowu - zlikwidowane. Podobno smród unosił się na całą okolicę
Straż Miejska kontroluje gospodarowanie ściekami w Bielsku-Białej
Znieważył strażników miejskich. Interwencja zakończona zatrzymaniem 33-latka
Nowy kwiatomat Sisi Flowers w Komorowicach! Świeże bukiety 24h na dobę, teraz na wyciągnięcie ręki
Uwaga na fałszywe wiadomości o zwrocie podatku. Oszuści podszywają się pod skarbówkę
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








