bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6980

Ankieterzy US pukają do drzwi i pytają o rodzinne podróże

Urząd Statystyczny w Katowicach prowadzi obecnie badania dotyczące uczestnictwa mieszkańców województwa śląskiego w podróżach krajowych i zagranicznych. Z tego powodu ankieterzy mogą pojawić się z kwestionariuszem. Ankieter może zapukać również do drzwi mieszkańców naszego miasta.

Celem badania jest zebranie informacji o krajowych i zagranicznych podróżach członków gospodarstw domowych. Badanie dostarczy informacji o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami, jak również o przyczynach nie uczestniczenia w podróżach.

Ankieterzy będą zbierać informacje do 20 stycznia. Następnie zostaną one wykorzystane w opracowaniach i analizach statystycznych w dziedzinie turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego oraz statystyki obszarów transgranicznych.

aka / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.