bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 stycznia 2017
  • 15 stycznia 2017
  • wyświetleń: 9595

Bielskie salony fryzjerskie po raz kolejny wesprą WOŚP

Za nami:

Po raz kolejny salony fryzjerskie z Bielska-Białej będą grały razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W ogólnopolskiej akcji biorą udział bielskie salony Hairmanya (ul. 11 Listopada 86) oraz Atelier Fryzjerskie Kawulok (ul. Partyzantów 51/1).

wośp
fot. WOŚP


Zasady akcji są proste. W finałową niedzielę fryzjerzy staną się wolontariuszami WOŚP i będą robić to, co potrafią najlepiej - upiększać włosy. Jednak tego dnia salonowi goście równowartość wynagrodzenia za daną usługę wrzucać będą bezpośrednio do umieszczonej w salonie skarbnicy stacjonarnej.

- Na usługę fryzjerską w finałową niedzielę można zapisać się wcześniej, albo po prostu przyjść tego dnia do salonu. Kto jednak nie będzie mógł 15 stycznia odwiedzić fryzjera, a chciałby wesprzeć WOŚP, może przyjść do salonu przed finałem. Tam już dziś znajduje się orkiestrowa skarbnica i każdy może do niej wrzucić dowolny datek - mówi Anna Duchała, koordynująca ogólnopolską akcję pod patronatem kosmetycznej marki Kemon.

To już 12-sta fryzjerska zbiórka dla WOŚP. W ten przyjemny dla darczyńców sposób fryzjerom udało się do tej pory zebrać ponad półtora miliona złotych. - I hipisi będą łysi, zanim jednak tak się stanie, warto zadbać o swoje włosy! A jeżeli można przy tym jeszcze pomóc, to już w ogóle piękna sprawa! 15 stycznia widzimy się zatem w orkiestrowych salonach fryzjerskich! Sie ma! - zaprasza Jurek Owsiak.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.