bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 stycznia 2017
  • wyświetleń: 6485

Zatrzymani chuligani. Zniszczyli znaki drogowe, wtargnęli na cudzą posesję

Policjanci z Jasienicy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w Jaworzu na ul. Zacisznej uszkodzili dwa znaki drogowe, a następnie wtargnęli na cudzą posesję i zniszczyli mienie. Chuligani spowodowali szkody w wysokości 550 zł. Grozi im do 5 lat za kratami.

Tuż przed północą, po spotkaniu w miejscowej restauracji, mężczyźni wracali do swoich domów. W drodze powrotnej zniszczyli jednak dwa znaki: zakazu i ostrzegawczy oraz osłonę licznika energii elektrycznej, zamocowaną na ogrodzeniu posesji. Jeden z chuliganów wtargnął na cudze podwórko i uszkodził łopatę do odśnieżania śniegu. Ich chuligański rajd przerwali policjanci z Jasienicy, którzy zatrzymali 19-latka i jego o rok starszego kolegę.

Badanie alkomatem wykazało, że młodszy z mężczyzn miał w organizmie ponad promil alkoholu. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Spowodowane przez nich szkody oszacowano na ponad 500 zł. Zatrzymani wkrótce usłyszą zarzuty. Za uszkodzenie cudzego mienia i wdarcie się na cudzą posesję może im grozić nawet do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.